winieta1
winieta2
winieta3

Logowanie

Rejestracja Przypomnij hasło

Klasa A Wrocław grupa II

Autor: JG

Data publikacji: 14.03.2011 12:05

Liczba odwiedzin: 3952

Tagi: terminarz, klasa a wrocław grupa ii

Zobacz wyniki, tabelę i terminarz grupy II wrocławskiej klasy A

1. Dolpasz Skokowa 11 24 24-18
2. Sparta Skarszyn 11 22 31-15
3. Plon Gądkowice 11 20 17-13
4. Polar Wrocław 11 20 18-10
5. Orzeł Prusice 11 19 23-21
6. Barycz Milicz 11 18 27-15
7. Orkan Mojęcice 11 17 24-21
8. Błysk Kuźniczysko 11 16 23-18
9. Barycz Sułów 11 15 24-16
10. Iskra Pasikurowice 11 13 24-20
11. Sokół Ujeździec Wlk. 11 11 16-22
12. Burza Godzieszowa 11 10 23-33
13. KS Dobroszów 11 5 14-44
14. Start Strzeszów 11 3 14-36

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Start Strzeszów - Barycz Milicz 1:2,
KS Dobroszów - Sokół Ujeździec Wielki 1:1,
Barycz Sułów - Błysk Kuźniczysko 2:2,
Plon Gądkowice - Burza Godzieszowa 2:1,
Orzeł Prusice - Dolpasz Skokowa 2:0,
Orkan Mojęcice - Iskra Pasikurowice 3:2,
Polar Wrocław-Zawidawie - Sparta Skarszyn 2:2.

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Milicz - Sparta 2:2,
Iskra - Polar 0:1,
Burza - Orzeł 3:2 (1:1),
Błysk - Plon 3:1 (1:0),
Sokół - Sułów 2:2,
Strzeszów - Dobroszów 2:5,
Mojęcice - Skokowa 3:2

Kolejka 3 - 3-4 września

KS Dobroszów - Barycz Milicz 1:8,
Barycz Sułów - Start Strzeszów 3:3,
Plon Gądkowice -Sokół Ujeździec Wielki 1:1,
Orzeł Prusice - Błysk Kuźniczysko 2:1,
Orkan Mojęcice - Burza Godzieszowa 1:4,
Polar Wrocław-Zawidawie - Dolpasz Skokowa 1:2,
Sparta Skarszyn - Iskra Pasikurowice 2:1

Kolejka 4 - 10-11 września

Barycz Milicz - Iskra Pasikurowice 1:1,
Dolpasz Skokowa - Sparta Skarszyn 2:1,
Burza Godzieszowa - Polar Wrocław-Zawidawie 0:2,
Błysk Kuźniczysko - Orkan Mojęcice 4:3,
Sokół Ujeździec Wielki - Orzeł Prusice 2:4,
Start Strzeszów - Plon Gądkowice 2:3,
KS Dobroszów - Barycz Sułów 0:9

Kolejka 5 - 17-18 września

Barycz Sułów - Barycz Milicz 2:0,
Plon - Dobroszów 4:0, Orzeł - Start 1:1,
Orkan - Sokół 0:0, Polar - Błysk 1:1 (1:0),
Sparta - Burza 5:1, Iskra - Dolpasz 5:2

Kolejka 6 - 24-25 września

Barycz Milicz - Dolpasz Skokowa 0:1,
Burza Godzieszowa - Iskra Pasikurowice 4:4 (1:2),
Błysk Kuźniczysko - Sparta Skarszyn 4:1,
Ujeździec Wlk. - Polar Zawidawie 1:2,
Start Strzeszów - Orkan Mojęcice 1:2,
KS Dobroszów - Orzeł Prusice 0:2,
Barycz Sułów - Plon Gądkowice 1:1 (0:1)

Kolejka 7 - 1-2 października

Plon Gądkowice - Barycz Milicz 1:0,
Orzeł Prusice - Barycz Sułów 3:4 (3:4),
Orkan Mojęcice - KS Dobroszów 4:0 (3:0),
Polar Wrocław-Zawidawie - Start Strzeszów 0:0,
Sparta Skarszyn - Sokół Ujeździec Wlk. 0:0,
Iskra Pasikurowice - Błysk Kuźniczysko 3:2 (2:1),
Dolpasz Skokowa - Burza Godzieszowa 3:1

Kolejka 8 - 8-9 października

Barycz Milicz - Burza Godzieszowa
Błysk Kuźniczysko - Dolpasz Skokowa
Sokół Ujeździec Wielki - Iskra Pasikurowice
Start Strzeszów - Sparta Skarszyn
KS Dobroszów - Polar Wrocław-Zawidawie
Barycz Sułów - Orkan Mojęcice
Plon Gądkowice - Orzeł Prusice

Kolejka 9 - 15-16 października

Orzeł Prusice - Barycz Milicz 2:4 (2:1),
Orkan Mojęcice - Plon Gądkowice 2:1 (0:1),
Polar Zawidawie - Barycz Sułów 3:0,
Sparta Skarszyn - KS Dobroszów 4:0,
Iskra Pasikurowice - Start Strzeszów 5:1,
Dolpasz Skokowa - Sokół Ujeździec Wlk. 3:1,
Burza Godzieszowa - Błysk Kuźniczysko 1:3

Kolejka 10 - 22-23 października

Barycz Milicz - Błysk Kuźniczysko
Sokół Ujeździec Wielki - Burza Godzieszowa
Start Strzeszów - Dolpasz Skokowa
KS Dobroszów - Iskra Pasikurowice
Barycz Sułów - Sparta Skarszyn
Plon Gądkowice - Polar Wrocław-Zawidawie
Orzeł Prusice - Orkan Mojęcice

Kolejka 11 - 29-30 października

Orkan Mojęcice - Barycz Milicz 3:4,
Polar Wrocław-Zawidawie - Orzeł Prusice 6:1,
Sparta Skarszyn - Plon Gądkowice 1:2,
Iskra Pasikurowice - Barycz Sułów 0:0,
Dolpasz Skokowa - KS Dobroszów 5:3,
Burza Godzieszowa - Start Strzeszów 6:2,
Błysk Kuźniczysko - Sokół Ujeździec Wlk. 1:1

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Barycz Milicz - Sokół Ujeździec Wielki
Start Strzeszów - Błysk Kuźniczysko
KS Dobroszów - Burza Godzieszowa
Barycz Sułów - Dolpasz Skokowa
Plon Gądkowice - Iskra Pasikurowice
Orzeł Prusice - Sparta Skarszyn
Orkan Mojęcice - Polar Wrocław-Zawidawie

Kolejka 13 - 11 listopada

Polar Wrocław-Zawidawie - Barycz Milicz
Sparta Skarszyn - Orkan Mojęcice
Iskra Pasikurowice - Orzeł Prusice
Dolpasz Skokowa - Plon Gądkowice
Burza Godzieszowa - Barycz Sułów
Błysk Kuźniczysko - KS Dobroszów
Sokół Ujeździec Wielki - Start Strzeszów

Kolejka 14

Barycz Milicz - Start Strzeszów
Sokół Ujeździec Wielki - KS Dobroszów
Błysk Kuźniczysko - Barycz Sułów
Burza Godzieszowa - Plon Gądkowice
Dolpasz Skokowa - Orzeł Prusice
Iskra Pasikurowice - Orkan Mojęcice
Sparta Skarszyn - Polar Wrocław-Zawidawie

Kolejka 15

Sparta Skarszyn - Barycz Milicz
Polar Wrocław-Zawidawie - Iskra Pasikurowice
Orkan Mojęcice - Dolpasz Skokowa
Orzeł Prusice - Burza Godzieszowa
Plon Gądkowice - Błysk Kuźniczysko
Barycz Sułów - Sokół Ujeździec Wielki
KS Dobroszów - Start Strzeszów

Kolejka 16

Barycz Milicz - KS Dobroszów
Start Strzeszów - Barycz Sułów
Sokół Ujeździec Wielki - Plon Gądkowice
Błysk Kuźniczysko - Orzeł Prusice
Burza Godzieszowa - Orkan Mojęcice
Dolpasz Skokowa - Polar Wrocław-Zawidawie
Iskra Pasikurowice - Sparta Skarszyn

Kolejka 17

Iskra Pasikurowice - Barycz Milicz
Sparta Skarszyn - Dolpasz Skokowa
Polar Wrocław-Zawidawie - Burza Godzieszowa
Orkan Mojęcice - Błysk Kuźniczysko
Orzeł Prusice - Sokół Ujeździec Wielki
Plon Gądkowice - Start Strzeszów
Barycz Sułów - KS Dobroszów

Kolejka 18

Barycz Milicz - Barycz Sułów
KS Dobroszów - Plon Gądkowice
Start Strzeszów - Orzeł Prusice
Sokół Ujeździec Wielki - Orkan Mojęcice
Błysk Kuźniczysko - Polar Wrocław-Zawidawie
Burza Godzieszowa - Sparta Skarszyn
Dolpasz Skokowa - Iskra Pasikurowice

Kolejka 19

Dolpasz Skokowa - Barycz Milicz
Iskra Pasikurowice - Burza Godzieszowa
Sparta Skarszyn - Błysk Kuźniczysko
Polar Wrocław-Zawidawie - Sokół Ujeździec Wielki
Orkan Mojęcice - Start Strzeszów
Orzeł Prusice - KS Dobroszów
Plon Gądkowice - Barycz Sułów

Kolejka 20

Barycz Milicz - Plon Gądkowice
Barycz Sułów - Orzeł Prusice
KS Dobroszów - Orkan Mojęcice
Start Strzeszów - Polar Wrocław-Zawidawie
Sokół Ujeździec Wielki - Sparta Skarszyn
Błysk Kuźniczysko - Iskra Pasikurowice
Burza Godzieszowa - Dolpasz Skokowa

Kolejka 21

Burza Godzieszowa - Barycz Milicz
Dolpasz Skokowa - Błysk Kuźniczysko
Iskra Pasikurowice - Sokół Ujeździec Wielki
Sparta Skarszyn - Start Strzeszów
Polar Wrocław-Zawidawie - KS Dobroszów
Orkan Mojęcice - Barycz Sułów
Orzeł Prusice - Plon Gądkowice

Kolejka 22

Barycz Milicz - Orzeł Prusice
Plon Gądkowice - Orkan Mojęcice
Barycz Sułów - Polar Wrocław-Zawidawie
KS Dobroszów - Sparta Skarszyn
Start Strzeszów - Iskra Pasikurowice
Sokół Ujeździec Wielki - Dolpasz Skokowa
Błysk Kuźniczysko - Burza Godzieszowa

Kolejka 23

Błysk Kuźniczysko - Barycz Milicz
Burza Godzieszowa - Sokół Ujeździec Wielki
Dolpasz Skokowa - Start Strzeszów
Iskra Pasikurowice - KS Dobroszów
Sparta Skarszyn - Barycz Sułów
Polar Wrocław-Zawidawie - Plon Gądkowice
Orkan Mojęcice - Orzeł Prusice

Kolejka 24

Barycz Milicz - Orkan Mojęcice
Orzeł Prusice - Polar Wrocław-Zawidawie
Plon Gądkowice - Sparta Skarszyn
Barycz Sułów - Iskra Pasikurowice
KS Dobroszów - Dolpasz Skokowa
Start Strzeszów - Burza Godzieszowa
Sokół Ujeździec Wielki - Błysk Kuźniczysko

Kolejka 25

Sokół Ujeździec Wielki - Barycz Milicz
Błysk Kuźniczysko - Start Strzeszów
Burza Godzieszowa - KS Dobroszów
Dolpasz Skokowa - Barycz Sułów
Iskra Pasikurowice - Plon Gądkowice
Sparta Skarszyn - Orzeł Prusice
Polar Wrocław-Zawidawie - Orkan Mojęcice

Kolejka 26

Barycz Milicz - Polar Wrocław-Zawidawie
Orkan Mojęcice - Sparta Skarszyn
Orzeł Prusice - Iskra Pasikurowice
Plon Gądkowice - Dolpasz Skokowa
Barycz Sułów - Burza Godzieszowa
KS Dobroszów - Błysk Kuźniczysko
Start Strzeszów - Sokół Ujeździec Wielki

Komentarze (4)

  • polarFan (gość)

    polarFan (gość)

    11.03.12, 11:42

    jak sytuacja we wroclawskim polarze? chlopaki ida chyba na awans? ktos cos wie?

    Zgłoś

  • Ryba (gość)

    Ryba (gość)

    23.05.11, 13:38

    Nie pokonana nasza Polonia kochana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Zgłoś

  • Adi (gość)

    Adi (gość)

    23.05.11, 12:40

    MISTRZ MISTRZ POLONIA!!!!!!!!

    Zgłoś

  • fagor (gość)

    fagor (gość)

    21.03.11, 10:57

    Lider II grupy Wrocławskiej A-klasy "Polonia Wrocław" jest na dobrej drodze aby awansować do klasy okręgowej jednak ,żeby stało się to faktem potrzebna jest realizacja kilku pilnych spraw: 1. Utrzymanie stabilnego składu zespołu /wzmocnienie/ 2. Komfort dostępności płyty głównej boiska /treningi/ co niejednokrotnie bywało sporym problemem z racji natłoku innych zespołów korzystających z tego obiektu 3. Lepsza współpraca z zarządcą obiektu /MOSiR/notabene przejętego nie do końca prawnie od poprzedniego gospodarza czyli Polonii Wrocław 4. Poprawienie współpracy na linii Urząd Miasta - kluby sportowe /Parasol , Polar ,Polonia ,Ślęza , Kolejarz/ jeżeli chodzi o kwestie dofinansowania ich działalności 5. Kluby pozostawione same sobie bez wsparcia Miasta powoli zaczną znikać z mapy Wrocławia /Lotnik ,Budowlani i wiele innych/ 6. Tylko dzięki ludziom bezgranicznie oddanym i poświęcającym swój prywatny czas wymienione kluby jeszcze próbują zaistnieć na mapie Wrocławia Urząd Miasta i redakcja "Nasze Miasto" powinny z organizować spotkanie działaczy , zawodników , potencjalnych sponsorów ,które pozwoliło by uzdrowić sport we Wrocławiu bo nie tylko Śląsk i Gwardia przyczynia się do rozwoju dzieci i młodzieży poprzez zajęcia ruchowo - rozwojowe. Panie Prezydencie proszę o tym pamiętać.

    Zgłoś


Zamknij

Twój komentarz

Czekamy na informacje z Twojego klubu

Witryna korzysta z plików cookies oraz informacji zapisywanych i odczytywanych z localStorage, aby dopasować interesujące treści oraz reklamy. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki, w szczególności w zakresie cookies, oznacza, że pliki będą umieszczane na urządzeniu końcowym. Możesz zmienić ustawienia przechowywania i dostępu do cookies i localStorage używając ustawień przeglądarki lub używanego urządzenia. Szczegóły w „Polityce Prywatności”.

Zamknij